left
right
Osób
-
+
Zamknij
Wybierz
Recepcja (9:00 - 20:00):

+48 793 58 58 22

Dla właścicieli

Gwarancja najniższej ceny

Miasto

Termin

-

Dobre zarządzanie kluczem do sukcesu

Zapraszamy do współpracy właścicieli apartamentów, pensjonatów i domków zlokalizowanych w Karpaczu. Zarządzanie najmem krótkoterminowym każdego rodzaju nieruchomości to nasza specjalność. Zarządzane przez nas apartamenty /domki /pensjonaty to gwarancja dochodów z ich posiadania już od początku współpracy.

Profesjonalny operator

Jako profesjonalny operator zapewniamy właścicielom klarowne zasady współpracy oraz stałą możliwość monitorowania obłożenia wynajmowanych nieruchomości, a co za tym idzie kontroli zysków z wynajmu. Zakres naszej działalności obejmuje przede wszystkim zarządzanie apartamentami, zarządzanie pensjonatami, czy domkami, ale również usługi sprzątania i drobne prace remontowe.

Wysoka dostępnośc

Dzięki zarządzaniu przez Apartamentuj.pl apartamenty będą dostępne dla potencjalnych Gości na wysoko wypozycjonowanych stronach internetowych oraz w najpopularniejszych systemach rezerwacyjnych.

Maksymalizacja dochodu

Naszym wynagrodzeniem jest wyłącznie część opłaty uzyskiwanej z wynajmu, w związku z tym żadne stałe opłaty nie będą pobierane od właścicieli nieruchomości za zarządzanie najmem lokali. Naszym celem jest dążenie do maksymalizacji dochodu właściciela poprzez maksymalne obłożenie lokalu.

Co nas wyróżnia

  • sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków operatora
  • doświadczenie i skuteczność w pozyskiwaniu klientów w Polsce i za granicą od wielu lat
  • troska o utrzymanie stanu i funkcjonalności nieruchomości na wysokim poziomie
  • dbałość o komfort i bezpieczeństwo Gości
  • zapewnianie właścicielom lokali dostępu do rezerwacji własnych nieruchomości.

Standardy i jakość współpracy

Jesteśmy firmą charakteryzującą się dynamicznym rozwojem, posiadającą wieloletnie doświadczenie w wynajmie nieruchomości. Apartamentuj.pl to doświadczony zespół osób, których całe zawodowe życie to zarządzanie pensjonatami, apartamentami i domkami. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań Gości przyjeżdżających do Karpacza w sposób profesjonalny i skuteczny. Właścicielom nieruchomości służymy kompetencjami, doświadczeniem i transparentnością działań. Łączymy marketing, reveneu managment i homestaging dla skutecznego zarządzania apartamentami.

Korzyści dla właścicieli nieruchomości

  • wypoczynek własny - każdy właściciel nieruchomości ma możliwość spędzenia w swoim apartamencie dowolnej liczby dni w roku w terminie uzgodnionym wcześniej z działem rezerwacji
  • raportowanie obłożenia – konto właściciela nieruchomości umożliwia bieżący podgląd terminarza swojej nieruchomości, stanu sprzedaży, źródeł rezerwacji i kosztów
  • pewny zysk - nieruchomość obłożona w największym możliwym stopniu – Apartamentuj.pl zatroszczy się o reklamę obiektu na największych portalach rezerwacyjnych i promocję strony www
  • dbanie o najlepszy stan apartamentu/pensjonatu/domku – sprzątanie i dbanie o mieszkanie należy do Apartamentuj.pl, właściciel nie musi się martwić, wszystko monitorowane jest na bieżąco, a potrzeby napraw czy remontów są zgłaszane
  • zarządzanie od A do Z – pewne miejsce na stronie Apartamentuj.pl z bezprowizyjną rezerwacją online, konto na Booking.com i reklama w wielu źródłach rezerwacji.

 

Dołacz do nas

Jeden krok dzieli Cię od pewnych zysków